Nové jednorázové natahovací kalhotky Poise poskytují spolehlivou ochranu při střední inkontinenci.
Mají modrý proužek, který označuje zadní část kalhotek.
Po použití lze kalhotky odstranit roztržením v místě spoje na boku.
Jemé gumičky pro lepší pohodlí a ochranu.
Navlékací kalhotky lze pohodlně oblékat a svlékat jako běžné spodní prádlo. Absorpční jádro rychle vstřebává tekutinu, uzavře ji uvnitř a zabraňuje tak šíření pachu. Povrch je prodyšný, pohodlný, nevydává zvuky při pohybu a na dotek připomíná spodní prádlo.
Řada výrobků POISE nabízí širokou škálu produktů, které jsou určeny k použití při lehké formě inkontinence, tj. malým únikem moči. Umožňují lidem trpícím tímto nepříjemným onemocněním znovu získat pocit sebevědomí a nezávislosti.
Inkontinenci je označován stav, při němž člověk není schopen sám vědomě regulovat odchod moči nebo stolice z těla. Samovolný únik moči z močové trubice může postihnout jak děti, tak muže i ženy, a to v jakémkoli věku. Ač by se mohlo zdát, že tato porucha ztěžuje život převážně starším lidem, opak je pravdou. Nekontrolovatelným únikem moči trpí převážně ženy v produktivním věku. Ve statistikách se uvádí, že například stresovou inkontinenci trpí 20% žen ve věku kolem 45 let.
Návštěva odborného lékaře Vám v mnoha případech pomůže pochopit příčinu Vašich potíži a stane se tak prvním krokem k návratu do normálního aktivního života. V této sekci se můžete dozvědět několik užitečných informací o příčinách, prevenci a léčbě inkontinence. Mnoho lidí trpí v dospělém věku nějakým typem inkontinence. Setkání s těmito potížemi nesouvisí se stárnutím a nemusí být ani následkem porodu. Často se jedná o příznak jiné nemoci. Většina potíží souvisejících s únikem moči se dá léčit nebo alespoň zvládnout.
Máme pro Vás pomoc
Pamatujte si, že nejjednodušším a nejúčinnějším řešením, jak zvládnout potíže spojené s inkontinencí je obrátit se na odborníka. Váš lékař nejprve určí vaši diagnózu, prodiskutuje s vámi možnosti léčby a poradíVám, který způsob ochrany je pro vás nejvhodnější. Mimovolný únik moči může být způsoben vedlejšími příznaky. Odborníci z oblasti zdravotnictví jsou schopni správně ohodnotit stupeň inkontinence a nabídnout odpovídající léčbu, která zahrnuje i cviky na posílení svalů pánevního dna, speciální jídelníček, léky a v komplikovanějších případech i operaci. Dnes se již se svými potížemi můžete svěřit jakémukoli praktickému lékaři, který Vám v případě potřeby doporučí odborné vyšetření. V posledních letech vzrůstá povědomí veřejnosti o příčinách a potížích spojených s inkontinenci. Lidé trpící potížemi s ní spojenými se tak setkávají s mnohem větším porozuměním ze strany veřejnosti. Žít plnohodnotný aktivní život je pak mnohem jednodušší.