Notebooky Acer

NOTEBOOKY ACER

. . . špičková mobilní technologie
Zázemí kamenné prodejny Acer
Jak nakupovat   FAQ   Jak vybírat notebook   Značka Acer   Recenze notebooků   Záruka a servis   Kontakt
Vyhledávání
 
 
 
 

Modelová řada
  Notebooky
Tablety
Acer Aspire
Acer Extensa
Acer TravelMate
Acer Ferrari
Zobrazit všechny


Empowering technology Acer
Operační paměť
Paměť 1GB RAM
Paměť 2GB RAM
Paměť 3GB RAM
Paměť 4GB RAM
Paměť 6GB RAM
Paměť 8GB RAM
Úhlopříčka 11"

Úhlopříčka
Úhlopříčka 12"
Úhlopříčka 13.3"
Úhlopříčka 14"
Úhlopříčka 15.4"
Úhlopříčka 15.6"
Úhlopříčka 16"
Úhlopříčka 17"
Úhlopříčka 18.4"

Netbooky
   - Úhlopříčka 8,9"
   - Úhlopříčka 10"

Příslušenství k notebookům
   - Klávesnice a baterie
   - Paměťové moduly
   - Brašny Dicota a příslušenství

 
 

Produkty Acer
  Notebooky Acer
Notebooky Acer


 
 

Notebooky Acer Timeline
 

Notebooky Acer Timeline

Acer představil notebooky s novým designem. Mají mít výdrž až 10 hodin!

9. dubna představil Acer na tiskové konferenci v Amsterdamu nové řady svých notebooků. Velké pozornosti se těšily především modely s nadstandardní výdrží.

Řada notebooků Aspire určená pro běžné spotřebitele se rozrostla o čtyři nové modely. Mají předělaný design, který charakterizují usedlé tvary, hodně tenký boční profil a elegantní šedé barvy.

Celá řada se nazývá Timeline a bude do ní patřit 13,3" model Aspire 3810T, 14" Aspire 4810T a 15,6" model Acer 5810T. Designem se od sebe prakticky neliší, nejmenší aspire má pouze odlišně provedený kloub displeje a neobsahuje optickou mechaniku, největší aspire má numerický blok klávesnice. Tvary připomínají Sony Vaio. Rozlišení všech tří úhlopříček displejů je 1 366 x 768, mají tedy "širokoúhlejší" poměr stran 16:10.

Čtvrtým novým Acer Aspire je 13,3" model 3935. Bude mít určitě vyšší cenu než jeho kolega 3810T, neboť nabízí daleko propracovanější design a štěrbinovou optickou mechaniku. Šasi je o poznání pevnější, na vroubkovaných plochách určených pro opření zápěstí navíc nejsou vidět otisky prstů.

Pevnost tenkých šasi nebyla nijak oslňující, vystavené notebooky ale byly předprodejními vzorky. Ty slouží jen k prezentaci a fotografování, finální kusy určené pro trh jsou zpravidla pevnější a mají lepší zpracování.

Výdrž až deset hodin?
Tím nejzajímavějším je ale nová úsporná technologie, kterou má Acer od Intelu s předstihem před konkurencí. Podle některých neověřených informací začne úsporné notebooky dodávat o několik měsíců dříve než zbytek výrobců.

Díky novým procesorům a úsporným chipsetům slibují výdrž 8 až 9 hodin, na některých vystavovaných noteboocích pak byla k vidění i nálepka informující až o 10 hodinách výdrže. I kdyby to Acer přehnal a reálná výdrž by byla 6 hodin, stále jsme vysoko nad dnešním průměrem. K dalším úsporným opatřením patří SSD úložiště a technologie Display Power Saving Technology (DPST), která regulací podsvícení displeje ušetří až třetinu energie.

Vystavované modely obsahovaly procesory P8700. S těmi měly notebooky výdrž 5 až 6 hodin, baterie měla běžnou kapacitu 42 Wh. Novinky ale mají jít do prodeje s nízkonapěťovými procesory (ULV), takže výsledek bude ještě lepší.

Tyto procesory poskytují značně omezený výkon. Filmy ve vysokém rozlišení a běžnou kancelářskou práci ale všechny uvedené notebooky zvládnou bez problémů, takže vyhoví většině zákazníků.

A ta nejlepší zpráva na konec: úsporné komponenty tentokrát nebudou v těch nejdražších strojích na trhu, ale ve střední třídě notebooků již od 17 500 Kč s DPH.

Zdroj: Technet.cz


(11.04.2009)
 
 

Notebooky v akci
 

 
 

Acer Ferrari
 
Acer Ferrari
Multimediální zábava v neuvěřitelné kvalitě! To jsou notebooky Acer Ferrari

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2018
NOTEBOOKY-ACER - Široká nabídka notebooků Acer za nízké ceny.
sitemap.xml